Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

ŽLUTÁ TŘÍDA ZÁŘÍ 2022

2 / 10 / 2022

Začátek nového školního roku znamená pro žlutou třídu příchod nových dětí. Toto období je vždy dost náročné. Děti se seznamují se zcela novým prostředím, zvykají si na učitelky i ostatní děti, na pravidelný režim ve školce, určitá pravidla ve třídě a hlavně se odloučí od svých rodičů. Letos to děti zvládly poměrně statečně, i když se pár slziček objevilo. Ale první nejtěžší krůčky máme za sebou, a tak se můžeme pouštět do objevování krásného barevného podzimu. Letos nám počasí přálo, a tak jsme si dostatečně užili hry na školní zahradě. Občas jsme se vydali na procházku i do blízkého okolí, pozorovali zahrady a podzimní barvy v nich. A ve školce jsme si pak o barvičkách a podzimním ovoci povídali, zpívali, učili se říkanky, poslouchali pohádky, malovali, tvořili a modelovali. Zkrátka podzim je tu a my se už těšíme na další aktivity, které nás v tomto období čekají.

Top