Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ZAHRADY MŠ

Slavnostní otevření naší nové "Zahrady plné dobrodružství" po první etapě celkové rekonstrukce u budovy Na Vršku se opravdu vydařilo. Děti si pod vedením paní učitelek připravily krásné poděkování formou krátkého vystoupení a také upečením výborného perníku, který ochutnali jen ti nejrychlejší :-)
Nikomu se nechtělo domů, společně jsme prožili příjemné zahradní odpoledne. Děkujeme všem, kdo s námi přišli tuto slavnostní chvíli sdílet a především děkujeme našemu zřizovateli, obci Dolní Břežany, za podporu rozvoje vzdělávání. Naše školkové zahrady totiž nejsou jen obyčejná hřiště, jsou především cenným podnětným zázemím, které nám napomáhá naplňovat vizi naší MŠ a její školní vzdělávací program.
Těšíme se, že druhá etapa rekonstrukce na sebe nenechá dlouho čekat, protože tato část rekonstrukce v sobě pro děti skrývá mnoho úžasných překvapení...

Za tým MŠ Miluše Trojanová

Top