Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

PROVOZ MŠ V PONDĚLÍ 27.11.2023

Vážení rodiče,

zaměstnanci Mateřské školy Dolní Břežany plně podporují názory vedoucí k výstražné jednodenní stávce, plánované na 27.11.2023, která má za cíl vyjádřit nesouhlas s odklonem od cílů Strategie 2030+, systémovým omezením výdajů na vzdělávání, změnami v organizaci vzdělávání a dalšími legislativními a rozpočtovými úpravami v gesci MŠMT. Vnímáme potřebu kontinuity směřování, rozvoje a investic do oblasti vzdělávání jako zásadní prioritu pro udržitelnou budoucnost našich dětí.
I přes tyto skutečnosti bylo po diskusi s pedagogickými i nepedagogickými pracovníky naší školy rozhodnuto, že obě budovy mateřské školy budou dne 27. 11. 2023 plně v provozu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte obrátit.

S přáním klidných dnů
Miluše Trojanová, ředitelka školy

Top