Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

PODĚKOVÁNÍ ZA MILÁ SLOVA A OCENĚNÍ NAŠÍ PRÁCE

10 / 6 / 2024

Vážíme si každé zpětné vazby a s podněty od rodičů vždy intenzivně pracujeme, přečíst si však takto milá slova, to nás nejen velmi potěší, ale dává nám to radost a sílu do další práce, děkujeme mamince ze Žluté třídy :-)

Dobrý den paní ředitelko,
chtěla bych Vám a paním učitelkám moc poděkovat za Vaší práci, kterou ve školce odvádíte. Můj syn chodí do Žluté třídy, přestěhovali jsme se do Dolních Břežan loni v létě. Synovi se ve školce moc líbí, paní učitelky jsou naprosto skvělé, velmi milé a přátelské, s dětmi podnikají spoustu aktivit, syn se toho opravdu hodně naučil a dozvěděl, zná spoustu říkanek a písniček a chodí tam opravdu rád.
Komunikace mezi rodiči a MŠ funguje také bez problému. Moc jsem ocenila hodnotící pohovor, kdy jsme měli možnost se o synovi pobavit detailněji.

Top