Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

MILÉ PODĚKOVÁNÍ A OCENĚNÍ NAŠÍ PRÁCE

23 / 1 / 2024

Milé poděkování a ocenění naší práce, kterého si velmi vážíme.

Citace z e mailu adresovanému vedení školy od maminky z Červené třídy:
...poděkování Vám a Vašemu týmu, jelikož naše nadšení z Vaší školky jakožto rodičů a malé dětské duše je neskutečné a cítíme vděčnost....věřte mi, spadl mi balvan ze srdce, že se Sára dostala do tak úžasné třídy, kde se cítí v bezpečí a přístup paní učitelky ÁJI a KÁJI je naprosto jedinečný, tolik blízký dětské duši a vůbec celá atmosféra ve školce kam Sára chodí je pro mne hřejivá na duši. Sára si vlastně každý den doma hraje po školce na Áju nebo Káju a rozmlouvá se svými panenkami jako paní učitelky, mluví k nim a skrze to si uvědomuji s jakou laskavostí, respektem k dětičkám přistupují a neskutečně obdivuji jejich energii a elán k tolika báječným aktivitám.Nicméně úžasné jsou všechny paní učitelky z budovy jak z fialové třídy tak z oranžové, jsou i k nám rodičům velmi milé a vstřícné,  včetně paní hospodářky, která má vždy úsměv na rtu...

Děkujeme, za tým MŠ Miluše Trojanová

Top