30 / 11 / 2023

Celý měsíc jsme si povídali o zvířátkách v lese. Kam chodí spát v zimě, jak se o ně v zimě staráme, kteří ptáčci odlétají do teplých krajin a kteří zůstávají u nás. Děti si hrály na ptáčky, vyráběly různé obrázky s tématem lesních zvířátek a ptáčků. Poprvé v tomto školním roce jsme se také vydali na procházku na rozhlednu Kamínek. Po ceste děti opět pozorovaly ptáčky. Cestu zvládly skvěle. A moc si to užily. Konečně jsme se dočkali prvního sněhu a děti si tak mohly užít stavění sněhuláka a koulování. První sníh přinesl hned více radosti a veselí do každodenních dnů. Ke konci měsíce nás navštívilo Sváťovo divadélko s představením Kašpárek a Honza v pekle.  S blížícím se adventem si tak děti připomněly svátky, které nás čekají a tradici Čerta, Mikuláše a Anděla. Nyní už se těšíme na Vánoce a na atmosféru, která je s nimi spojena. :-)