Charakteristika třídního vzdělávacího programu

Charakteristika třídního vzdělávacího programu FIALOVÉ TŘÍDY

„S kamarádem Večerníčkem, budeme si nejen hrát.

Na školu se připravíme,  svět budem dál poznávat."
                                 pro školní rok 2023/2024

V doprovodu Večerníčka seznamujeme děti se světem matematiky, čtenářství i digitálních pregramotností. Postupně tak dětí získají znalosti a dovednosti potřebné k nástupu do základní školy. Celý třídní vzdělávací program vychází a respektuje ŠVP. Svým obsahem kultivuje spokojené a všestranně se rozvíjející děti, které jsou úspěšné v kolektivu vrstevníků a mají dovednosti nezbytné pro plnohodnotná budoucí život. Spolupracujeme s místními organizacemi, jako je ZŠ, knihovna, ELI. Taktéž se podílíme na kulturních akcích pořádaných obcí - vítání občánků, vystoupení k příležitosti rozsvícení Vánočního stromu. Podnikáme výlety do blízkého okolí a sousedních obcí. Těmito aktivitami naplňujeme vizi mateřské školy.