Třídní pravidla

1. Zdravící - Když do školky přicházíme, vždycky hezky pozdravíme, při odchodu nejsem stranou, řeknu hezky nashledanou.
  2. Srdíčkové - Ve školce se máme rádi, protože jsme kamarádi.
  3. Spinkací - Když na postýlce ležíme, společně se ztišíme, spánek je pro naše zdravíčko, pro naše malé tělíčko.
  4. Kapičkové - Celý den si ruce hrají, všechno možné osahají, hračky, písek, botičky, špinavé jsou ručičky. Copak ručkám pomůže, a tu špínu přemůže? Voda, mýdlo, umyvadlo, to je správné zaklínadlo.
  5. Talířkové - Ke stolu si sedneme, už se ani nehneme, záda pěkně narovnáme, na kolínka ruce dáme a počkáme chviličku, na dobrou polívčičku.
  6. Šnečkové - Pozor děti na úraz, ve třídě je hodně nás. Proto nožky neběhají, pomalu zde chodívají.
  7. Hračkové - Když si hračky roztahám, na místo je vždycky dám, hračky se pak usmívají, když pořádek kolem mají.