Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

PROSINEC 2023

29 / 12 / 2023

V prosinci jsme s dětmi začaly chodit cvičit do tělocvičny. Zažily tak poprvé velké cvičení. Líbila se jim možnost běhu ve velkém prostoru, překážkové dráhy a sportovní náčiní, které tělocvična nabízí.
Děti si celý měsíc povídaly o adventu a Vánocích, které se kvapem blíží. Nacvičovaly také na vánoční besídku pro rodiče. Zpívaly písničky, recitovaly básničky a tančily taneček na píseň "Sněhuláci".
Vše, co se naučily rodičům předvedly při vánoční  besídce, která se jim moc povedla. Poté si vyrobily vánoční dekorace a užívaly si vánoční atmosféru.
S dětmi jsme chodily ven se dívat na vánoční výzdobu, na betlém a vánoční stromeček na náměstí.
Děti si vyrobily mnoho vánočních výrobků, včetně přáníčka a svícínku pro rodiče.
Do školky také přijelo divadlo s představením: Vánoční příběh. Divadlo děti seznámilo s Vánocemi, herečky si s dětmi zatančily, zahrály jim na několik hudebních nástrojů a vtáhly je do samotného divadelního představení.

Top