Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

TĚŠÍME SE NA PRÁZDNINY

30 / 6 / 2024

Červen v zelené třídě byl plný výletů, akcí, hraní venku a loučení se se školním rokem 2023/2024. Hned na začátku měsíce děti oslavily Den dětí soutěžemi na školní zahradě, piknikem a dětskou diskotékou. Akce se jim moc líbila a vysloužily si za ní také odměnu. Další akcí byl celodenní výlet do Pěnkavova dvora v Takoníně, kam nás odvezl smluvený autobus. Užili jsme si tam mnoho legrace při divadélku, žonglérské světelné show a na řemeslných dílničkách. Také jsme se vydali na zmrzlinu pod Kamínek. Tam si děti pochutnaly na vanilkové nebo malinové zmrzlině a pohrály si s ostatními třídami. Přivítali jsme také rodinný spolek Penthea, který se věnuje sokolnictví. Dětem byly představeni různí dravci v letu. Ve třídě jsme si ještě malovali temperami, vystřihovali a lepili. Opakovali vše, co jsme se za celý školní rok naučili. Zopakovali jsme si písně, pohybové hry. Povídali jsme si o létě, prázdninách, moři a létu v Čechách. Oslavili několikery narozeniny. A užívali si poslední dny v MŠ, které nás čekají. S koncem školního roku nás přivítalo velmi teplé léto, a proto jsme na školní zahradě začali využívat mlhoviště a vydali se na oranžové hřiště, které bylo pro děti velkou novinkou. Celý měsíc a rok jsme si moc užili. Děti se velmi pěkně adaptovaly, do školky se těšily a dělalo nám velkou radost je vzdělávat. Nyní už se těšíme na září, až se opět shledáme.

Top