Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

ZPRÁVY Z DISTANČNÍ VÝUKY

31 / 3 / 2021

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a těšíme se na návrat dětí do MŠ.

"....Posílám ještě pár fotek z pohádkové stezky. Bylo to skvělé, všichni jsme si to moc užili , chtěla bych Vám za to moc poděkovat, skvělý nápad i zpracování  Našlapali jsme asi 10 Km (šli jsme ze Zálep pěšky do Břežan, pak po stezce až do cíle a odtamtud zpět po žluté na Zálepy ) , ale stálo to opravdu za to...."

"...Dobry den, 
posilam nase vytvory a dekujeme za vasi iniciativu.
Hezke jarni dny preji..."

…Stellinku to všechno moc baví, pracuje na tom postupně, co bude mít, ráda přinese. Třeba harmoniky z předchozího bloku udělala rovnou asi čtyři. Zrovna vybarvuje motýlka.Chystáme se i na stezku, je to moc hezký nápad, chválíme a těšíme se na další nápady.

…pilně na nich pracuje. Po možném návratu do školky se s nimi moc ráda pochlubí. Každý den si zazpíváme, protáhneme se, trénujeme prsty rukou a vyhledáváme dobrodružství v obci na koloběžce či kole.
Děkujeme za velikou podporu a motivaci.


GALERIE FOTEK Z CESTY ZA POHÁDKOU:

Top