Mateřská školaDolní Břežany

Přihlásit

DUBNOVÉ VZDĚLÁVACÍ AKCE

22 / 4 / 2022

V pondělí 4.4. jsme se vydali do blízkého lesa, kde jsme se setkali se dvěma milými průvodci, s nimiž jsme si v rámci programu pro MŠ pod názvem Za zvířátky do lesa pořádaného organizací Lesy hl. m. Prahy povídali o tom, jak se chovat v lese, sáhli si na roh muflona nebo kůži lišky, zodpověděli zajímavé otázky a zasoutěžili si.
A protože je získávání informací důležité, čekal na nás i následující týden v úterý 12.4. další zajímavý program. Tentokrát šlo o program Malé technické univerzity pod názvem Stavitel mostů. Děti se při něm dozvěděly mnoho zajímavých informací, a dokonce si most i postavily. Zda je stavba funkční si mohly děti vyzkoušet na vlastní kůži tak, že most přešly z jedné strany na druhou.

Katka a Pavla

Top