CESTA ZA POHÁDKOU

Milé děti, vážení rodiče,

jménem MŠ Dolní Břežany vás co nejsrdečněji zveme na vycházku plnou otázek. Začínáme v pondělí 15.3.2021 (ukončení projektu plánujeme na dobu, kdy bude pro děti MŠ znovu otevřena).
Cestu za pohádkou tvoří 3 části (2 pro děti, 1 pro rodiče).
Na stezce Červené Karkulky je třeba k vyluštění tajenky zodpovědět 12 otázek, Skřítkova stezka vás potrápí 11 otázkami a rodiče čeká kvíz s 11 "zapeklitými" otázkami.
Cesta za pohádkou je značená, začíná zde 49.9616150N, 14.4355383E (v  Kaštance) a končí zde 49.9648178N, 14.4052111E (Přístřešek Hradiště - rozcestí, pod Závistí :-)) . Je vedena lesní cestou, zčásti po jezdecké trase, zčásti po zelené turistické značce.
Křížovky si můžete vytisknout předem (nezapomeňte s sebou tužku) nebo si je můžete stáhnout a otevřít ve svém mobilním telefonu ( (je třeba vyzkoušet předem, telefon otočte na šířku).

Děti, vyřešené tajenky nevyhazujte! Přineste je s sebou do školky, až se pro vás zase otevře. Možná na vás za vaši snahu bude čekat překvapení.

Pro děti, které MŠ v Dolních Břežanech nenavštěvují, je jako odměna připraven přiložený diplom za vyřešení pohádkového kvízu.

Užijte si příjemné chvilky v přírodě a na Cestě za pohádkou vám přejeme hodně štěstí.
Tým MŠ