ČERVEN 2022

20 / 6 / 2022

Prázdniny se přiblížily :-) a dny jsou stále bohaté na neuvěřitelné množství aktivit a programů.
V naší motýlí zahrádce se vylíhli motýli, které jsme na zahradě vypustili a sledovali, jak se mění v dálce na malé tečky.
Následující den se děti během vzdělávacího programu Šifra Mistra Brailla dozvěděly zajímavé informace o životě lidí se zrakovým postižením. Mohly si nasadit brýle, které simulovaly různá zraková postižení, vyzkoušely si chůzi se slepeckou holí nebo zjistily, jak lze rozpoznat barvy nebo zjistit, zda je v místnosti světlo či tma.
Následovaly další vzdělávací a zábavné programy: Dravci v letu, Den dětí se soutěžemi a odměnami, Bubínkování, návštěva 1. třídy ZŠ, Pasování na školáky, přespávání ve školce, celodenní výlet do Farmaparku v Soběhrdech, Dopravní hřiště nebo Malý datový expert. Zbyl nám dokonce i čas na návštěvu předškoláků z libušské MŠ.

Katka, Pavla a Ála